Problémy jsou od toho, aby se řešily a život je jedna velká výzva.

Před dvěmi léty jsem se rozhodla, že svůj život změním, že chci žít úpně jinak, jít si za svými sny a touhami. Kdy jindy, když né teď? Vyplula jsem z relativně "bezpečného" přístavu, abych si vzpoměla, kdo jsem, pro koho tady chci být, kam můj život bude směřovat. Překonala jsem své obavy a strach. Udělala jsem první krok, podala žádost o rozvod a dohodla se na výpovědi ze zaměstnání. Měla už jsem totiž pěkně našlápnuto na cestu workoholika. Vybrala jsem si, jaký život chci žít, jaké jsou mé priority, že si chci o svém životě rozhodovat sama, podle svých hodnot.
Vůbec jsem netušila, co budu dělat, ale mám v sobě "světlo", které, když jej poslouchám, zabliká = TO JE ONO ! Přišla mi nabídka na kurz a pohovor pro kouče - světlo zablikalo. Začala jsem se o toto téma zajímat, co to koučování je, jak funguje a jak se k němu mohu dostat, né tou nejsnadnější, ale nejlepší cestou. Protože věci, které jsou snadné a není třeba o ně příliš usilovat mě moc nebaví.

A tak dělám opět práci, která mě baví, má smysl pro mě, ale hlavně pro ostatní, je jim přínosem, aby dokázali změnit, co změnit chtějí, zlepšit, co zlepšit lze a je nám společnou radostí. Úspěchy mých klientů jsou i mými úspěchy.
"Jedna z nejkrásnějších odměn na světě je ta, že nikdo nemůže pomáhat ostatním, aniž by tím zároveň nepomáhal sám sobě".
Ralph Waldo Emerson

Do roku 2011 jsem pracovala jako manažer pro technické a personální věci a interní auditor v rodinné firmě. V roce 2012 jsem absolovovala mezinárodně uznávaný program Koučink věda i umění ( The Art and Science of Coaching - TASC), vytvořený prestižní vzdělávací institucí pro kouče Erickson College. Program je akreditován ICF (Mezinárodní federace koučů).